Pistolet lakierniczy AZ 3 HTE 1.0

Kiedy planujemy zakup pistoletu lakierniczego, musimy liczyć się z tym, że na rynku dostępnych jest wiele wariantów, z których każdy charakteryzuje się inną budową, parametrami, właściwościami, ceną oraz zastosowaniami, dlatego, zanim zdecydujemy się na konkretny model, warto zapoznać się z ich specyfikacją. Aby ułatwić Ci zadanie, postanowiliśmy zaprezentować w tym artykule ręczny pistolet lakierniczy, który należy do jednych z najczęściej wybieranych, dostępnych na rynku lakierniczym produktów, czyli model AZ 3 HTE Ręczny Pistolet Lakierniczy 1.0.
Pistolet lakierniczy AZ 3 HTE 1.0

AZ 3 HTE Ręczny Pistolet Lakierniczy 1.0 - charakterystyka

Opisywany przez nas ręczny pistolet lakierniczy to unowocześniony model AZ3, czyli innymi słowy, konstrukcja Air-Gunsa charakteryzująca się innowacyjnym korpusem i lepszymi parametrami niż jego poprzednik. Urządzenie wyposażone jest w polerowany korpus w wersji chromowanej lub czarnej powlekanej i ma bardzo ergonomiczny kształt, który zapewnia użytkownikowi dużą wygodę podczas korzystania z ręcznego pistoletu lakierniczego. AZ 3 HTE Ręczny Pistolet Lakierniczy 1.0 jest doskonale wyważony, a jego niska waga (490 gramów) sprawia, że można go używać do malowania natryskowego nawet przez wiele godzin. Nowsza konstrukcja Air-Gunsa wyposażona jest także w nowy zawór regulacji ciśnienia powietrza, można w niej również zastosować kubki ze wspomaganiem powietrznym.
Sprawdź już dziś!
Co więcej, ten ręczny pistolet lakierniczy jest w pełni kompatybilny w zakresie części zamiennych z modelem poprzedniej generacji. AZ 3 HTE Ręczny Pistolet Lakierniczy 1.0 przeznaczony jest do farb akrylowych, poliuretanowych, a także podkładów i lakierów bezbarwnych. W pistolecie zastosowane zostały najnowsze głowice rozpyłowe, które odpowiadają za dokładną atomizację przy niskim ciśnieniu. Szerokość strumienia materiału eksploatacyjnego w zależności od rodzaju lakieru oraz wybranej głowicy może dochodzić do 300 mm. Japońska technologia Anest Iwata, ze względu na szeroki wybór dostępnych dysz, znajduje wiele zastosowań zarówno w warsztacie lakierniczym, jak i malarskim. Pistolet zapewnia krycie farbą lub lakierem w zakresie 70-92%, zależnie od wybranego materiału.

AZ 3 HTE Ręczny Pistolet Lakierniczy 1.0 - opinie

Opinie na temat tego ręcznego pistoletu lakierniczego jednoznacznie potwierdzają, że jest on bardzo oszczędny w użytkowaniu i mało pylący, wiele jednak zależy od stopnia eksploatacji urządzenia. Atrakcyjna cena produktu dodatkowo zachęca do zakupu tego modelu i ma wpływ na jego rosnącą popularność. Gwarancja jest udzielana przez producenta na okres 12 miesięcy.