Pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR

Jeśli decydujemy się na zakup pistoletu lakierniczego, musimy zawsze rozważyć wcześniej wiele zmiennych po to, aby wybrać najbardziej odpowiedni model do konkretnych zastosowań. Dostępne na rynku pistolety lakiernicze są zróżnicowane pod względem budowy, parametrów, właściwości, ceny i możliwych zastosowań, dlatego warto zapoznać się ze specyfikacją różnych produktów i wybrać taki, który sprawdzi się w naszej sytuacji. W tym artykule przedstawiamy chętnie stosowany w branży lakierniczej pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR.
Pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR

Pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR - charakterystyka

Prezentowany tutaj model pistoletu lakierniczego Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR jest jednym z najczęściej wybieranych na rynku produktów. Model ten jest zasilany grawitacyjnie i wyposażony w kubek o pojemności 0.6 litra. Ten wyjątkowy pistolet lakierniczy charakteryzuje się innowacyjnym designem, który stanowi absolutną nowość w lakiernictwie i jest dziełem biura projektowego Pininfarina. Pininfarina jest cenionym włoskim projektantem luksusowych modeli urządzeń i samochodów. Jego projekt pistoletu lakierniczego, który tutaj opisujemy, stał się absolutnym hitem w branży lakierniczej i jest powszechnie ceniony za elegancję, najwyższą jakość i imponujące możliwości techniczne. Nowoczesne wzornictwo zastosowane w tym modelu urządzenia zapewnia również niesamowitą ergonomię pistoletu lakierniczego Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR. Opinie są w tej kwestii jednoznaczne - pistolet ten pozwala na zaoszczędzenie dużej ilości materiału eksploatacyjnego. Połączenie innowacyjnego designu ze sprawdzoną, japońską technologią firmy Anest Iwata, w dużej mierze odpowiedzialne jest za sukces tego urządzenia. Głównym zadaniem pistoletu lakierniczego Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR jest oczywiście natryskowe nanoszenie na wybraną powierzchnię farb wodorozcieńczalnych oraz konwencjonalnych farb bazowych (model złoty) oraz bezbarwnych lakierów nawierzchniowych (model srebrny).
Sprawdź już dziś!
Kolory konkretnych modeli tego pistoletu są jedynie umowne, pistolety nie różnią się w zakresie budowy. Pistolet jest wygodny w użyciu ze względu na swoją lekkość, ważny bowiem jedynie 440 gramów. Co więcej, pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR charakteryzuje się także bardzo płaskim strumieniem natryskowym. Urządzenie występuje w wielu wariantach, jeśli chodzi o konkretne dysze, jednak tutaj skupiamy się na modelu z dyszą 1.4 mm. Specjalnie zaprojektowane rozpylacze i dysze gwarantują poprawną atomizację lakierów. Specjaliści z branży lakierniczej zgodnie twierdzą, że ten wyjątkowo ergonomiczny produkt firmy Anest Iwata, zapoczątkował nowe standardy na rynku pistoletów lakierniczych i dlatego zdobywa wciąż coraz szersze grono wielbicieli. Pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR przerósł oczekiwania wielu użytkowników i został uznany za jeden z najbardziej profesjonalnych modeli pistoletów. Jakość rozpylania i aplikowania materiałów eksploatacyjnych oraz ergonomia pracy sprawiają, że pistolet sprawdzi się w przypadku wielu rozmaitych zastosowań.

Pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR - opinie

Opinie na temat tego urządzenia potwierdzają, że pistolet lakierniczy Iwata WS400 1.4 EVO HD CLEAR wygodnie leży i układa się w dłoni, dzięki czemu jeszcze łatwiej jest nim z pracować. Wyprofilowany korpus pozwala na korzystanie z pistoletu przez wiele godzin. Gwarancja producenta udzielana jest na 12 miesięcy.