Finansowanie

Jesteś zainteresowany leasingiem lub kredytem? Przy zakupie naszych samochodów oferujemy atrakcyjne finansowanie.

4.1

1 KROK - wybór auta z oferty

Przejrzyj naszą ofertę na stronie internetowej i wybierz samochód używany, który najlepiej Ci odpowiada. Nasi doradcy przekażą Ci jak najwięcej istotnych informacji na temat danego modelu. W każdej chwili możesz umówić się na jazdę próbną. Możliwe jest również sprawdzenie samochodu na dowolnej stacji diagnostycznej czy też wizyta w autoryzowanym serwisie. Finansowanie auta używanego z Auto Dla Ciebie jest bardzo proste.

4.2

2 KROK - wybór dogodnej formy finansowania

Jeśli będziesz już zdecydowany na wybór auta możesz u nas zapłacić przelewem bankowym lub gotówką. W innym przypadku służymy pomocą w załatwieniu leasingu lub kredyty na dogodnych warunkach. Skontaktuj się wtedy z naszym doradcą ds. finansowania, który wybierze na pewno najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

4.3

3 KROK - przygotowanie dokumentów i decyzja banku

Po umówieniu warunków formy finansowania przechodzimy do realizacji procesu związanego z finansowaniem zakupu samochodu w fimie Auto Dla Ciebie. Nasz doradca ds. finansowania przygotuje dokumenty i przekaże podpisane do banku w którym będzie realizowane finansowanie auta. Zostaje tylko oczekiwanie na decyzję banku. Kredyt lub leasing na auto używane jest możliwy.

4.4

4 KROK - wydanie auta nowemu nabywcy

Po pozytywnej decyzji banku i przekazaniu środków za samochód używany z firmy Auto Dla Ciebie przekazujemy kluczyki. Stajesz się nowym posiadaczem pewnego auta używanego, który z pomocą dogodnych form finansowania w naszej firmie był łatwym i przyjemnym zakupem. Finansowanie auta używanego Warszawa i okolice.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
790-636-460

Nasi Specjaliści znajdą dla Ciebie najkorzystniejsze finansowanie na każdy pojazd !

Kontakt z konsultantem

Wypełnij formularz jeśli jesteś zainteresowany atrakcyjnymi formami finansowania przy zakupie naszych samochodów.

Nasz ekspert finansowy przeprowadzi Cię przez każdy krok w procesie zakupu auta za pośrednictwem leasingu bądź kredytu.

Gwarantujemy dogodne warunki finansowania i bezpieczny zakup auta.

Imię:

Telefon:

Email:

Marka i model:

Rocznik:

Cena pojazdu:

Wiadomość