Przygotowanie dokumentów

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem dokumentów
wymaganych do rejestracji auta.

5-12

1 KROK - kompletacja dokumentów do urzędu celnego

Przygotowanie do rejestracji sprowadzonego auta z zagranicy to nic prostego. Nasza firma pomoże Ci w jak najszybszym czasie skompletować wymagane dokumenty. Współpracujemy z agencją celną, która tak w ciągu jednego dnia roboczego jest w stanie opłacić i przetłumaczyć dokumenty potrzebne do rejestracji auta używanego.

DtQktkpTURBXy81ODg3ODk4NjM0NDgyNDIzNmVjZjczMWNlMWI0OTJlMy5qcGeSlQMAzJLNA-jNAjKTBc0DIM0Bwg

2 KROK - opłacenie akcyzy i tłumaczenie wymaganych dokumentów

Według prawa obowiązującego w naszym kraju samochód osobowy sprowadzony z zagranicy objęty jest obowiązkiem opłaty akcyzy wynoszącej 3.1% wartości w silnikach do 2000 cm3 , w przypadku powyżej 2000 cmwynosi ona 18.6% wartości samochodu. Należy również zadbać o tłumaczenia umowy lub faktury zakupu i kompletnego dowodu rejestracyjnego. W przypadku niektórych samochodów wymagane jest również pierwsze badanie techniczne w Polsce.

rejestracja1

3 KROK - wystawienie faktury zakupu i rejestracja auta

W przypadku zakupu samochodu z oferty firmy Auto Dla Ciebie otrzymujesz od nas komplet dokumentów potrzebnych do rejestracji oraz fakturę zakupu dzięki której zarejestrujesz swoje auto bez żadnych dodatkowych opłat i formalności. Staniesz się szczęśliwym posiadaczem sprowadzonego samochodu przez Auto Dla Ciebie.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
790-636-460

Przygotowanie dokumentów

Rejestracja samochodu sprowadzonego z zagranicy to nic prostego dla osoby, która nie miała z tym styczności.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem dokumentów wymaganych do rejestracji auta. Nie musisz martwić się formalnościami, załatwimy wszystko za Ciebie.

Wypełnij formularz uzupełniając najważniejsze informacje potrzebne do szybkiej oceny procesu przygotowania dokumentów przez naszą firmę.

Imię:

Telefon:

Email:

Kraj pochodzenia:

Marka i model:

Stan pojazdu:

Wiadomość