Pomoc w sprzedaży samochodu

Dobrze wiemy jak dzisiaj jest trudno sprzedać samochód używany.
Nasza ekipa zajmuje się kompleksowo pośrednictwem w sprzedaży aut.

Blue car washing on open air

1 KROK - przygotuj opis i zdjęcia swojego auta

Oferujemy pomoc przy sprzedaży Twojego samochodu poprzez Auto Dla Ciebie jeśli spełnia on nasze standardy. W pierwszej kolejności przygotuj krótki opis swojego auta, a następnie wykonaj kilka zdjęć. Ważne, aby opis zawierał najważniejsze zalety i wady Twojego auta, ponieważ nie ma używanych aut bez wad. Następnie prześlij komplet do nas na maila lub poprzez formularz na stronie.

3.2

2 KROK - oględziny i sprawdzenie samochodu

Jeśli Twoje auto spełnia nasze standardy przeprowadzamy szczegółowe oględziny samochodu. Sprawdzamy stan techniczny i dokumentację Twojego samochodu. Następnie przygotujemy propozycję oferty sprzedaży Twojego auta dzięki pomocy firmy Auto Dla Ciebie.

Two successful businessman shaking hands in front of corporate team at office

3 KROK - akceptacja warunków sprzedaży

Na spotkaniu przedstawimy Ci projekt ogłoszenia dotyczącego Twojego samochodu wraz z kosztorysem, informacjami o prowizji oraz prowadzeniu sprzedaży Twojego auta czyli kontaktu, obsługi klientów oraz organizacji oględzin i jazd próbnych. Dopilnujemy aby nowy nabywca czuł się komfortowo kupując Twoje auto. Pośredniczymy kompleksowo przy sprzedaży aut używanych na terenie Warszawy i okolic.

3.4

4 KROK - wystawienie samochodu na sprzedaż

Ogłoszenia znajdujące się na naszej stronie wspierane są najpopularniejszymi portalami ogłoszeniowymi w Polsce takimi jak Otomoto, Allegro, OLX oraz wiele innych. Reakcja na zapytanie klientów jest ekspresowa i nasi eksperci czuwają, aby jakość obsługi klienta była na najwyższym poziomie.

FullSizeRender

Oferujemy dodatkowe usługi przygotowania ogłoszenia

Auto Dla Ciebie oferuje specjalną usługę. Jest nią przygotowanie profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz wideo prezentacji Twojego samochodu, która swoją jakością przyciąga o wiele więcej potencjalnych kupujących na wszystkich ogłoszeniach Twojego auta. Dodatkowo możemy wesprzeć Twoje ogłoszenie promocją na wszystkich naszych portalach społecznościowych m. in. Facebook, YouTube, Instagram oraz wiele innych.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
790-636-460

SPRZEDAJ SAMOCHÓD

Wiemy jak trudno jest sprzedać samochód używany.

Nasza ekipa zajmuje się kompleksowo pośrednictwem w sprzedaży  aut. Za pośrednictwem naszej strony jak i najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych i społecznościowych. 

Wypełnij formularz chcemy zapoznać się z informacjami nt. Twojego auta. Po przeanalizowaniu zgłoszenia odpowiemy w najkrótszym możliwym czasie. 

Imię:

Telefon:

Email:

Link do galeri:

Marka:

Model:

Rocznik:

Przebieg:

Wiadomość