Zostaw auto w rozliczeniu

Zostaw swoje obecne auto w rozliczeniu,
a ciesz się samochodem ze stajni Auto Dla Ciebie.

what-is-wifi-calling-570x225

1 KROK - wybór auta z oferty

Telefonicznie lub przez formularz na stronie skontaktuj się z nami przekazując nam informacje jakiego auta szukasz. Chętnie pomożemy w wyborze i przygotujemy propozycję – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza bogata oferta zaspokoji najbardziej wymagającego klienta. Posiadamy samochody ze wszystkich segmentów cenowych.

selling-cars-107

2 KROK - prześlij opis i zdjęcia swojego auta

Przygotuj podstawowy opis samochodu, który chcesz zostawić w rozliczeniu. Zrób kilka zdjęć z zewnątrz i w środku i prześlij do nas na adres mailowy lub poprzez formularz na stronie. Nasi eksperci pomogą wstępnie wycenić samochód, który nam oferujesz.

iStock-468424230

3 KROK - oględziny i sprawdzanie

Przyprowadź do nas samochód, który chcesz zostawić w rozliczeniu. Nasza ekipa sprawdzi Twoje auto w tym stan techniczny, wyposażenie i dokumentację. Jeżeli Twój egzemplarz spełni standardy jakości firmy Auto Dla Ciebie wymagane do zawarcia transakcji będziemy mogli przejść do ostatniego kroku. Nasi eksperci przedstawią szczegółową wycenę.

happy-people-in-a-car-7821

4 KROK - sfinalizowanie transakcji wymiany

Po wycenie Twojego pojazdu sfinalizujemy transakcję. Przygotujemy dokumenty i przekażemy kluczyki. Twój samochód zostawiony w rozliczeniu zostanie z Auto Dla Ciebie i poczeka na nowego nabywcę, Ty natomiast cieszysz się nowym nabytkiem – pewnym używanym samochodem.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
790-636-460

AUTO W ROZLICZENIU

Kupno kolejnego samochodu często wiąże się z koniecznością pozbycia się poprzedniego auta. Sprzedanie samochodu używanego to nie lada gratka i wiemy o tym doskonale. 

Oferujemy możliwość odkupienia Twojego samochodu jeśli spełni nasze standardy pod warunkiem, że zakupisz pewne auto używane z oferty firmy Auto Dla Ciebie w Raszynie.

Wypełnij formularz na stronie, abyśmy mieli komplet informacji o Twoim aucie. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w najkrótszym możliwym czasie po wstępnej analizie zgłoszenia.

Marka
Model
Rocznik
Skrzynia biegów
Przebieg
VIN
Załącz zdjęcia samochodu
Wybierz plik...
lub wklej link do galerii zdjęć
Kolor lakieru
Rodzaj tapicerki
Właściciel
Zapisz i kontynuuj
Jaki jest stan zewnętrzny samochodu?
Jaki jest stan wnętrza samochodu?
Czy samochód jest bezwypadkowy?
Zapisz i kontynuuj
Imię*
Nazwisko*
Adres E-mail*
Numer telefonu*
Komentarz
Po wysłaniu zapytania nasz pracownik potwierdzi telefonicznie zgłoszenie w ciągu 48 godzin w celu omówienia szczegółów.