Zamów samochód

Chcesz kupić samochód używany, a nie widzisz go w naszej ofercie?
Złóż zamówienie już dziś, a my go dla Ciebie sprowadzimy.

1849635442

1 KROK - wybór auta

Telefonicznie lub przez formularz na stronie skontaktuj się z nami przekazując nam informacje jakiego auta szukasz. Chętnie pomożemy w wyborze i sprecyzowaniu wymagań. Jeśli będzie taka potrzeba ustalimy spotkanie na którym doprecyzujemy zamówienie – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

1.2

2 KROK - poszukiwania pewnego i sprawdzonego egzemplarza

Od razu działamy, a więc szukamy tego czego oczekuje nasz Klient. Po znalezieniu godnej uwagi oferty kontaktujemy się z Tobą i przekazujemy jak najwięcej szczegółów dotyczących danego auta. Drogą mailową przesyłamy zdjęcia z ofertą.

1.3

3 KROK - oględziny i sprawdzenie

Organizacja wyjazdu do Niemiec. Średnio staramy się jeździć tam na raz na dwa tygodnie. Wybieramy się po wcześniej znalezione auto lub szukamy go w naszych stałych punktach, skąd importujemy auta do Polski. Na miejscu zawsze sprawdzana jest powłoka lakiernicza profesjonalnym czujnikiem lakieru, historia wypadkowa jak i stan techniczny. Wykonywana jest jazda próbna oraz w miarę możliwości weryfikacji ulega całe podwozie. W przypadku, gdy auto jest takie jak oczekiwaliśmy zostaje głównie kupione od razu lub zarezerwowane.

1.4

4 KROK - Realizacja od a do z

Zakup, powrót i przygotowanie do rejestracji (opłacenie akcyzy, przegląd techniczny, tłumaczenia dokumentów) załatwiamy w jeden dzień roboczy. Wystawiamy fakturę VAT MARŻA lub VAT 23%. Czysty i sprawdzony samochód wydajemy klientowi z kompletem dokumentów.

Masz pytania? Zadzwoń do nas!
790-636-460

ZAMÓW SAMOCHÓD

Jeśli jesteś zainteresowany indywidualnym zamówieniem auta używanego wypełnij ten formularz w celu przyspieszenia procedury zamówienia samochodu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji i odpowiemy w ciągu 48h. Nasi doradcy dobiorą odpowiedni egzemplarz dla Ciebie według Twoich potrzeb. 

Zamawiane egzemplarze pochodzą z pewnych źródeł i są bardzo szczegółowo sprawdzane przed dostarczeniem do Klientów.

Imię:

Telefon:

Email:

Budżet:

Marka:

Model:

Rocznik:

Przebieg:

Wiadomość