Alkomat Alcofind Polaris - sklep, cena, gdzie kupić

Alkomat Alcofind Polaris to wysokiej jakości urządzenie, na którego zakup decyduje się coraz większa liczba osób. Doskonale sprawdzi się podczas szeregu podróży, co jest wynikiem jego uniwersalności. To kompaktowe, łatwe w obsłudze i czytelne akcesorium, wyposażone w platynowy czujnik elektrochemiczny, odznaczający się precyzją działania. Sprzęt posiada solidną, trwałą i estetyczną obudowę, która doskonale leży w dłoni, tym samym zwiększając komfort korzystania. Urządzenie znakomicie nadaje się zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i dla przedsiębiorców, umożliwiając przeprowadzenie starannych badań. Alkomat spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, skutecznie służąc im przez wiele kolejnych lat, stając się opłacalną inwestycją.
Alkomat Alcofind Polaris

Alkomat Alcofind Polaris - charakterystyka

Alkomat Alcofind Polaris podaje dane z dokładnością do 0,001 ‰, a wewnętrzna pamięć zapisuje aż 100 ostatnich pomiarów wraz z datą oraz godziną ich przeprowadzenia. Ponadto urządzenie informuje użytkownika o konieczności naładowania baterii, ale również o potrzebie wykonania kalibracji. Sygnały dźwiękowe wskazują o początku oraz końcu badania, wpływając na wygodną i intuicyjną obsługę. Przygotowanie do pomiaru wynosi zaledwie 10 sekund, a czas poboru próbki to 2-3 sekundy. Sprzęt zasilany jest 2 bateriami alkalicznymi AA, natomiast jego wymiary wynoszą 128 mm x 50 mm x 24 mm. Dodatkowym atutem jest 4-cyfrowy wyświetlacz z podświetleniem, z którego korzystanie jest niezwykle proste oraz czytelne, przekładając się na większą wygodę użytkownika.

Alcofind Polaris - gdzie kupić?

Planując zakup alkomatu Alcofind Polaris, warto wejść na stronę polskie-centrum-kalibracji.pl, na której jest on dostępny. To wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie można nabyć wysokiej jakości urządzenia, a także uzyskać wsparcie i doradztwo ze strony doświadczonych pracowników. Obsługa klienta nie tylko udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania, ale również pomoże w podjęciu optymalnej decyzji, dzieląc się cennymi wskazówkami i przydatnymi poradami. Sklep oferuje najlepsze rozwiązania na miarę indywidualnych potrzeb, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Personel firmy do każdego zlecenia podchodzi z maksymalnym zaangażowaniem, wspierając nabywców na poszczególnych etapach transakcji i zapewniając obsługę na najwyższym poziomie.

Alcofind Polaris - cena

Alkomat Alcofind Polaris wyróżnia się atrakcyjną ceną, której poziom nie powinien nadwyrężyć budżetu żadnego klienta. Przy właściwym użytkowaniu i przechowywaniu, a także przeprowadzaniu regularnej kalibracji urządzenie sprawnie posłuży przez bardzo długi czas, umożliwiając wykonywanie efektywnych pomiarów zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Sprzęt posiada konkurencyjną cenę, która jest w pełni adekwatna do jego jakości. Warto rozważyć tak opłacalny zakup, by zawsze mieć alkomat w samochodzie i móc sprawdzić stan swojej trzeźwości. To niezwykle istotna czynność, umożliwiająca podjęcie odpowiedzialnej decyzji, na podstawie uzyskanego wyniku pomiarowego. W takich sytuacjach należy kierować się rozsądkiem, by uniknąć niebezpieczeństwa na drodze.